IrisSkin

IrisSkin

Nejjednodušší-k-použití.NET kůže řešení pro Microsoft VisualStudio.NET (WinForms)
Hodnocení
5.0  (3 hlasů)
Váš hlas
Skóre
3.5
Tento program obdržel 8 ocenění
Důvěryhodné KE STAŽENÍ 6.4 MB
IrisSkin je nejjednodušší-k-použití.NET kůže řešení pro Microsoft VisualStudio.NET (WinForms) a Delphi.NET. To vám poskytuje možnost, aby se vaše aplikace v kůži automaticky, včetně všech forem a dialogy. Budete nikdy trávit mnoho času na přípravu programů pro kůži podporu.
Pomocí IrisSkin, nemusíte dělat žádné změny na vašich stávajících projektů, ale jen kapka skin engine složky na hlavní formulář a nastavit některé vlastnosti, to je vše. To může kůže všech forem a dialogy automaticky. A kůže soubory mohou být sestaveny do EXE souboru tak, že nebudete muset distribuovat pleť soubory s EXE. Při spuštění, můžete přepnout kůže velmi snadno a můžete přepnout na nestažených snadno. Řekněme, že jen jedna složka pro jeden projekt!
IrisSkin plně podporuje Sunisoft Skin Solutions v2. To znamená, že můžete použít všechny skiny z Skin Solutions v2. Profesionálně-UI-určené skiny jsou většinou navrženy naším UI umělců. Vezměte prosím na vědomí, jsme poskytují nejen UI kontroly, ale také UI design! Můžete také vytvořit vlastní skiny s zbrusu nový SkinBuilder nástroj.
Hlavní Rysy: - Desítky profesionálně-UI-navržený oficiální skiny z UI umělců a mnoho třetí-party skiny
- Nejjednodušší k použití Jen jednu složku pro jednu aplikaci
- Plně automatický - Skiny všech forem a dialogy automaticky
- Udělej si svůj stávající projekt s kůží snadno
- Ne máchal
- Přepnutí z kůže unskin snadno
- Podporuje jeden nebo více kůže soubory, které mají být postaveny do EXE souboru
- Provides SkinBuilder nástroj, s tím, který podporuje načtení VisualStyle(*.msstyles) soubory, můžete vlastnit tisíce skinů nyní!
- Fully MDI podporované
Informace aktualizovány: